Pages Menu


Categories Menu
Warszawska giełda

Warszawska giełda

A może tak Giełdy Papierów Wartościowych jako miejsce, w którym powiększymy swoją fortunę? Przecież to o wiele lepszy i co ważniejsze całkowicie legalny sposób na inwestowanie.

Czy jest w tym jakiś haczyk? Oczywiście. Aby dobrze, z zyskiem, inwestować na giełdzie trzeba naprawdę wiedzieć, jak się to robi. To nie ruletka, to coś co wymaga znajomości rynku finansowego, gospodarki a czasem nawet polityki międzynarodowej. Trzeba mieć naprawdę olbrzymią wiedze i niezłą intuicję, aby Giełdy Papierów Wartościowych były dla nas przyjazne.

Albo trzeba mieć dobrego maklera po swojej stronie, osobę, która nam dobrze doradzi i zarobi dla nas duże pieniądze.

Warto zauważyć, bo może nie każdy to wie, że Giełdy Papierów Wartościowych są na całym świecie. W tym także oczywiście w Polsce. Polska giełda znajduje się w stolicy, czyli w Warszawie. Kiedy Polska była Republiką Ludową wówczas giełda nie funkcjonowała. Jej działalność wznowiono dopiero w 1991 roku i od tamtej pory działa bez przerwy.

Tutaj można obracać akcjami zarówno spółek skarbu państwa, jak i obligacjami spółek prywatnych. Działanie Giełdy Papierów Wartościowych w każdym kraju jest takie samo, a więc tak jak wszędzie jest także w Polsce.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *